Staň se součástí Matertery

Ženy sobě – časová banka propojující aktivní ženy

zeny-sobe-matertera

Potřebujete s něčím pomoci a zároveň rády pomáháte jiným? Staňte se součástí naší časové banky, která funguje na základě vzájemné pomoci a podpory. Základní princip je stejný, jako u banky času – spočívá v tom, že můžete vyměnit svoje zkušenosti a dovednosti, za něco, co potřebujete vy. Do časové banky můžete přispět profesními znalostmi či dovednostmi nebo tím, co vám dělá radost a máte dojem, že by se to mohlo hodit i ostatním. Najdou se mezi námi odbornice na tvorbu osobního brandu, webové stránky, fundraising, grafické programy, koučing, jógu, kosmetiku i vaření nebo malbu. 

Ženy sobě - časová banka propojující aktivní ženy

Jak se zapojit

 

Stačí vyplnit přihlašovací formulář a v něm pár základních informací : co potřebujete, s čím můžete pomoci, kolik času můžete věnovat a kontakt na sebe. Vaše potřeby a nabídky zapíšeme do neveřejné databáze, kde to celé zpracuje naše koordinátorka. Ta se pak bude snažit vás co nejrychleji spojit s ženou, která dokáže vaše přání uskutečnit. Za každé setkání budete dostávat body podle pravidel fungování platformy. Takovým způsobem se budeme snažit propojit co nejvíc žen a vzájemně uskutečnit naše požadavky.Věříme, že kromě vzájemné podpory a výměny znalostí, dojde i ke vzniku krásných přátelství!

Pravidla

Ženy sobě fungují na dobrovolném základě a proto si važme času a práce všech žen, které se do projektu zapojily – ale zároveň se nebojme poskytovat zpětnou vazbu!

Propojení dvojic probíhá za pomoci koordinátorky, která zpracovává přihlašovací formuláře i evaluaci – chceme projekt zlepšovat a proto potřebujeme znát váš názor.

Za každé setkání dostáváte body. Když pomáháte, tak dostanete hvězdičku, když dostáváte podporu, tak obdržíte koláček a pokud je situace „win-win“ čili se splní přání obou žen z dvojice, tak dostanete pohárek.

Aby nedošlo k zneužívání, tak nemůže rozdíl mezi počtem hvězdiček a koláčků přesahovat 3. 

Členství Matertera

Chcete se aktivně podílet na činnosti organizace a mít vliv na jejm směřování? Staňte se členkami Matertery!

Jako členky budete vždy v obraze a budete moci spoluvytvářet projekty a dokonce je i vést. Jako bonus budete mít slevu na placených kurzech či konzultacích. V případě zájmu o členství vyplňte prosím vstupní formulář a my vás poté zkontaktujeme.

Roční členství činí 300Kč, které využijeme ve prospěch organizace.

Více informací o časové bance:

Více informací o členství:

Projekt časové banky byl podpořen v rámci projektu T-mobile Women-up a MHMP Ženy sobě

Kurzy

Nabídka aktuálně otevřených i plánovaných kurzů v oblasti profesního a osobního rozvoje určených pro migrantky.

Semináře

V průběhu roku organizujeme řadu seminářů a networkingových setkání, kde máte šanci poznat další inspirativní ženy.

Konzultace

Poskytujeme individuální konzultace, mentoring a koučing na míru vašim potřebám v českém, ruském i anglickém jazyce.

Aktuality

Nejčerstvější novinky o plánovaných akcích, kurzech, setkáních a dalších projektech komunity okolo Matertery.