Přinášíme vám cyklus storytellingu a setkání zaměřených na získávání práce krok za krokem. Můžete se programu zúčastnit jako celku či jednotlivých setkání. Bonusem pak budou pracovní listy a inspirativní odkazy, které vám pomohou v samostudiu!  

KDY

každý čtvrtek od 7.10.

ČAS

18:30- 20:00

KDE

online na zoom

Program:

=

7.10. Jak na dobrou práci krok za krokem

Úvodní setkádní, na kterém se dozvíte, na co nezapomenout když si hledáte novou práci.

=

14.10. Silné a slabé stránky

Na setkání se budeme bavit o tom, jak poznat své silné a slabé stránky a jak je dobře prodat u pohovoru. 

=

21.10. Volba povolání snů

Víte jaké vaše povolání snů? Pojďte to spolu s námi zjistit a dozvědět se více o možnostech, jak najít tu pravou práci právě pro vás.

=

28.10. Dobrovolnictví a stáž

K vašemu kariérnímu rozvoji mohou přispět i stáže nebo práce dobrovolníka. Společně si ukážeme benefity těchto dvou „neprací“pro vaši kariéru.

=

4.11. Celoživotní vzdělávání

Víte jaké jsou možnosti celoživotního vzdělávání? Kromě klasických škol je spousta kurzů i online a to i od známých univerzit! 

=

11.11. Životopis a pohovor

Na setkání se pobavíme o tom, jak zaujmout v životopise i u pohovoru. Budeme moc rádi za sdílení zkušeností. 

=

18.11. Legislativa

Pro orientaci na trhu práce je důležité rozumět platné legislativě. Víte co je pro vás výhodné a kdy vás zaměstnavatel využívá? Přijdťe zjistit, co na to zákon! 

=

25.11. První kroky v nové práci

Poté, co získáte nové zaměstnání vás čekají první (ne)smělé krůčky v nové práci. Na co byste se měli připravit a kdy utéct, dokud je čas, probereme na závěrečném setkání! 

=

Individuální konzultace

V případě zájmu vám můžeme poskytnout konzultace v oblasti karierního poradenství. Pokud o ně máte zájem, tak prosím tuto možnost vyznačte v přihlášce.