Jaro už dorazilo do Čech a s ním i pěknější počasí! Aktuální COVID situace ještě nepřeje setkávání a tak většina našich aktivit zůstává stále v online prostoru. Ale máme připravená i dvě setkání v přírodě. Budeme moc rády, když se připojíte!    

Matertera propojuje aktivní ženy, které mají chuť sdílet své znalosti a dovednosti napříč kulturami. Tvoříme komunitu, která společně překoná řadu překážek!

Online akce:

Jak využít aplikaci zoom pro lektorování (6.5. od 19:00 do 20:00)

Jednoduché školení zaměřené na využívání aplikace zoom v práci, při lektorování nebo pro pořádání konzultací v online prostoru. Dozvíte se malé tipy a triky včetně toho, jak sestavit ideální lekci, aby se vám posluchači nenudili!

Late talk plný her na téma ženských práv (13.5. od 19:00 do 21:30)

Late talk je ideální možnost jak si procvičit češtinu, dozvědět se něco nového a seznámit se s dalšími ženami! Tentokrát se můžete těšit na diskuze, kvízy a hry zaměřené na práva žen v České republice i ve světě. Vážné téma, ale zábavnou a lehkou formou! 

V případě dotazů volejte Heleně na 739 648 679.

Akce v přírodě:

Filmová procházka s piknikem (8.5. od 14:00)

Zveme vás na procházku po stopách filmu. Dozvíte se něco nového o českých hercích, práci filmařů a barrandovských filmových ateliérech. Kromě toho se projdeme přírodou a na závěr posedíme na pikniku – i kdyby to mělo být po dvojicích! 

Piknik v Kinského zahradě (31.5. od 18:00)

Pikniků není nikdy dost! A proto plánujeme jeden v Kinského zahradě – krásném místě, kde není až tak moc lidí. Doufáme, že stejně jako my máte chuť se setkávat v tváří v tvář a využijete této příležitosti se konečně potkat, posedět a poklábosit! 

V případě dotazů volejte Aničce na 777 190 633